• Zapoznaj się z ofertą apartamentów, jakie dostępne są w kompleksie Pollo. Wybierz tanie i komfortowe noclegi dla Ciebie i całej rodziny.

  Oferta i wynajem apartamentów

  http://www.polloresort.eu/wynajem-apartamentow
 • Kompleks Pollo to nie tylko wypoczynek na plaży w słoneczne dni, ale także bogate życie nocne w restauracjach, pubach i klubach nocnych. Przeczytaj, gdzie warto bawić się nocą, będąc na wczasach na Słonecznym Brzegu.

  Więcej informacji...

  http://www.polloresort.eu/zycie-nocne
 • W Słonecznym Brzegu i jego okolicach znajdują się trzy parki wodne, które oferują mnóstwo atrakcji dla turystów spędzających wczasy w Bułgarii. Dostępne są m.in. baseny z falami, szybkie zjeżdżalnie oraz różnorodne zabawy dla dzieci i dorosłych.

  Parki wodne

  http://www.polloresort.eu/parki-wodne
 • Oprócz parków wodnych w Pollo przygotowano dla turystów szereg atrakcji. Do dyspozycji wczasowiczów są m.in. kompleks SPA z sauną i solarium, siłownia, kręgielnia, salon piękności, restauracje i liczne rozrywki dla całej rodziny.

  Więcej o atrakcjach...

  http://www.polloresort.eu/atrakcje-kompleksu
 • Słoneczny Brzeg w Bułgarii  to jeden z najpopularniejszych kurortów, do którego przybywa kilka milionów turystów rocznie. Ściąga wczasowiczów z różnych państw, kusząc wieloma atrakcjami,  wygodnymi apartamentami oraz stosunkowo niskimi cenami. Zasięgnij więcej informacji o tym przepięknym wybrzeżu Bułgarii.

  Słoneczny Brzeg

  http://www.polloresort.eu/sloneczny-brzeg

Zapraszamy do zwiedzania pięknych krain w Italii - Toskania noclegi - oferta komfortowych apartamentów i kwater - wynajem bezpośrednio od właścicieli.

 

Godną polecenia ofertą są także Czarnogóra wczasy - wspaniały wypoczynek na Półwyspie Bałkańskim.

 

Portugalia apartamenty - noclegi w Portugalii. Zapraszamy do rezerwacji kwater i apartamentów - wynajem bezpośrednio od właścicieli.

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Kluby nocne, dyskoteki w Bułgarii | Rousska Troika, Variety Bar, Fregatata, Hanska Shatra

Jedną z licznych zalet, a dla wielu najważniejszą, jest oferta nocnych atrakcji Słonecznego Brzegu. Kurort ten po prostu nigdy nie kładzie się spać. Turyści korzystający w ciągu dnia ze wspaniałego morza i plaż, wieczorem ruszają na wycieczkę po klubach nocnych, dyskotekach i barach Słonecznego Brzegu.

Jedną z propozycji na nocne eskapady są egzotyczne restauracje i bary, kolejną stanowią restauracje urządzone w bułgarskim, ludowym stylu, gdzie serwuje się tradycyjną kuchnię, oraz nocne kluby, w których zabawa trwa do białego rana. Jednej nocy można oczywiście odwiedzić kilka miejsc. Przez Słoneczny Brzeg co roku przewijają się miliony turystów, którzy skwapliwie korzystają z przebogatej i zróżnicowanej oferty, przygotowanej specjalnie dla nich przez miejscową ludność.

Interesującą propozycją na wieczór i nocny wypad może być Variety Bar, czynny od 21 do 4 nad ranem, z niesamowitym wystrojem, pokazami i parkietem, na którym tańce trwają przez całą noc. Można również zagrać w ruletkę, blackjacka czy bakarata. Specjalnie dla turystów restauracja Rousska Troika, przygotowała egzotyczne dania, które konsumuje się przy wtórze orientalnej muzyki. Natomiast Fregatata to restauracja będąca jednym z najbardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych Słonecznego Brzegu. Typowo bułgarską kuchnię urlopowicze znajdą w restauracji Hanska Shatra, gdzie zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wystrój wnętrza zaprojektowano w oryginalnym, ludowym stylu.