• Zapoznaj się z ofertą apartamentów, jakie dostępne są w kompleksie Pollo. Wybierz tanie i komfortowe noclegi dla Ciebie i całej rodziny.

  Oferta i wynajem apartamentów

  http://www.polloresort.eu/wynajem-apartamentow
 • Kompleks Pollo to nie tylko wypoczynek na plaży w słoneczne dni, ale także bogate życie nocne w restauracjach, pubach i klubach nocnych. Przeczytaj, gdzie warto bawić się nocą, będąc na wczasach na Słonecznym Brzegu.

  Więcej informacji...

  http://www.polloresort.eu/zycie-nocne
 • W Słonecznym Brzegu i jego okolicach znajdują się trzy parki wodne, które oferują mnóstwo atrakcji dla turystów spędzających wczasy w Bułgarii. Dostępne są m.in. baseny z falami, szybkie zjeżdżalnie oraz różnorodne zabawy dla dzieci i dorosłych.

  Parki wodne

  http://www.polloresort.eu/parki-wodne
 • Oprócz parków wodnych w Pollo przygotowano dla turystów szereg atrakcji. Do dyspozycji wczasowiczów są m.in. kompleks SPA z sauną i solarium, siłownia, kręgielnia, salon piękności, restauracje i liczne rozrywki dla całej rodziny.

  Więcej o atrakcjach...

  http://www.polloresort.eu/atrakcje-kompleksu
 • Słoneczny Brzeg w Bułgarii  to jeden z najpopularniejszych kurortów, do którego przybywa kilka milionów turystów rocznie. Ściąga wczasowiczów z różnych państw, kusząc wieloma atrakcjami,  wygodnymi apartamentami oraz stosunkowo niskimi cenami. Zasięgnij więcej informacji o tym przepięknym wybrzeżu Bułgarii.

  Słoneczny Brzeg

  http://www.polloresort.eu/sloneczny-brzeg

Polecamy wszystkim turystom atrakcyjne wczasy we Włoszech wraz z bogatą ofertą tanich i komfortowych noclegów - Włochy apartamenty - zarezerwuj nocleg i spędź niezapomniane wakacje w Italii.

 

Gorąca i słoneczna Grecja czeka na Ciebie. Niepowtarzalny klimat tamtych miejsc możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Zarezerwuj nocleg z oferty Grecja noclegi i wybierz się na wczasy do Grecji.

 

Innowacyjny i i efektywny system do sprzedaży i rezerwacji biletów - System sprzedaży biletów Iksoris.

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Parki wodne w kompleksie Pollo - Bułgaria | Action Aquapark

W Słonecznym Brzegu znajdują się dwa parki wodne. W bezpośrednim sąsiedztwie, w Nessebarze, wybudowano trzeci.

Action Aquapark to pierwszy i najbardziej znany park wodny położony w  Słonecznym Brzegu. Zaprojektowano go głównie z myślą o odwiedzających park rodzinach ? zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tu coś dla siebie. Jest tu największa zjeżdżalnia ? wysoka na 18 i długa na 120 metrów, a osiąga się na niej podczas zjazdu prędkość ponad 60 kilometrów na godzinę. Świetną zabawę gwarantują również specjalne atrakcje takie, jak: ?Wyspa Przygód?, basen z falami, tajemnicza ?Czarna Dziura? czy zapierająca dech w piersiach ?Niagara?. Sezon w Action Aquapark rozpoczyna się 25 maja i trwa do 15 września, przy czym od 25 do 20 czerwca i od 26 sierpnia do 15 września park wodny czynny jest codziennie od 10 do 18, a od 21 czerwca do 25 sierpnia godziny pracy ulegają wydłużeniu ? od 9:30 do 19. Wszystkie atrakcje zamykane są pół godziny wcześniej niż sam basen. Ceny biletów zależą od wieku wchodzącego.

Drugi park wodny znajduje się w ogrodach hotelu Kuban. Czynny codziennie od 9 do 18, kusi wieloma atrakcjami na niewielkiej powierzchni.

Aquapark zlokalizowany w Nesseberze, jest największym i najnowocześniejszym parkiem w Bułgarii. Jego powierzchnia to ponad 30000 metrów kwadratowych, a bogactwo atrakcji przyprawia wręcz o zawrót głowy. Czynny jest od 23 maja do 20 września, w godzinach od 9 do 19.

Dla dzieci poniżej 90 cm wzrostu aquaparki są dostępne za darmo.